Головна

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради

ЦНАП

 

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» Центр надання адміністративних послуг - це постійно діючий робочий орган або структурний підрозділ місцевої державної адміністрації або органу місцевого самоврядування, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Надання адміністративних послуг у центрі здійснюється з дотриманням таких принципів:

  • верховенства права, у тому числі законності та юридичної визначеності;
  • стабільності;
  • рівності перед законом;
  • відкритості та прозорості;
  • оперативності та своєчасності;
  • доступності інформації про надання адміністративних послуг;
  • захищеності персональних даних;
  • раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг;
  • неупередженості та справедливості;
  • доступності та зручності для суб’єктів звернення.

Центр у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, актами центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, положенням про центр та регламентом центру.

 

1 листопада 2013 року відбулося офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.

 Центр здійснює діяльність за принципом «єдиного вікна», тобто прийом документів та видача результатів послуг здійснюється виключно через адміністраторів Центру.

Прийом громадян здійснюється згідно з графіком:

понеділок, середа, четвер (без перерви)

 

вівторок (без перерви)

 

п’ятниця (без перерви)

8.00-16.00

 

8.00-20.00

 

8.00-15.00

вихідний день - субота, неділя 

 

 Основними завданнями центру є:

1) організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

3) забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

Центром забезпечується надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

 

З метою надання максимальної кількості адміністративних послуг через ЦНАП виконавчим комітетом міської ради залучено до роботи 25 суб’єктів надання адміністративних послуг, 13 з яких є структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради.

 

Прийом документів здійснюється згідно затвердженого Переліку адміністративних послуг. У ЦНАП м.Старокостянтинова надається 321 адміністративних послуги.

На кожну послугу згідно вимог Закону України «Про адміністративні послуги» розроблено інформаційні і технологічні картки.

 

У ЦНАП м. Старокостянтинова надаються супутні послуги (копіювання, сканування, друк), функціонує платіжний термінал для оплати пластиковими картками за надані послуги.

 

Адміністратори ЦНАПу у своїй діяльності керуються Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, актами центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, положенням про ЦНАП та регламентом ЦНАПу, і несуть дисциплінарну, цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену законом, за порушення вимог законодавства у сфері надання адміністративних послуг.

У ЦНАПі здійснюється обов’язкове ведення книги відгуків та пропозицій у паперовій формі, доступ до якої надається кожному суб’єкту звернення.

Будь-яка особа має право подати скаргу на дії або бездіяльність адміністраторів ЦНАПу, якщо вважає, що ними порушено її права, свободи чи законні інтереси.

Суб’єктом розгляду скарги на дії чи бездіяльність адміністраторів ЦНАПу є керівник ЦНАПу. Суб’єктом розгляду скарги на дії чи бездіяльність керівника ЦНАПу є міський голова, який призначає  керівника ЦНАПу на посаду.

 

Начальник ЦНАП м. Старокостянтинова – Коржук Юрій Іванович

тел. (03854) 3-22-10

 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон для довідок: (03854) 3-22-10, моб. (096) 770-51-66

Адреса: 31100, Хмельницька обл., м. Старокостянтинів, вул. Острозького, 66.

Паркування автотранспорту: вул. Острозького, 66 (безкоштовно).

Надання адміністративних послуг через Центр – єдиний можливий шлях організації зручного та ефективного способу надання послуг громадянам, а також є реальним кроком на шляху до децентралізації повноважень та підсилення функцій місцевого самоврядування. Тому, на сьогодні вкрай необхідно підвищувати рівень надання адміністративних послуг.