Новини
Фізичні свідоцтва та витяги інколи губляться при переїздах. Лишитися без документів — це неприємний досвід, але є просте рішення. Нагадуємо, що замовити повторну видачу можна за кілька кліків на порталі Дія і забрати там, де зручно.
На порталі Дія можна замовити дублікати свідоцтв та витягів про:
✔️ народження
✔️ зміну імені
✔️ реєстрацію шлюбу
✔️ розірвання шлюбу
✔️ смерть
Ок, Діє. Як це зробити ❓
Авторизуйтеся на порталі Дія 👉🏻 клікніть Послуги ➝ Довідки й витяги 👉🏻 виберіть потрібний документ 👉🏻 вкажіть, для кого документ, і причину повторної видачі 👉🏻 виберіть, де заберете документ 👉🏻 оплатіть послугу 👉🏻 підпишіть заяву Дія.Підписом або іншим КЕП
От і все! За кілька днів заберіть дублікат у ДРАЦС, який вказали при замовленні, чи у відділенні або кур’єра Укрпошти.
Українці скористалися сервісом вже 30+ тисяч разів.
Робимо життя простішим ✨
Послуги реалізовані Міністерство цифрової трансформації України в співпраці з Міністерство юстиції України за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA, що впроваджує естонська Академія електронного управління.
іавівпів
 
 
🦾 Які теми обговорюватимуть на Digitalize Ukraine’s Future
29 вересня розпочинається курс Digitalize Ukraine’s Future. На ньому протягом 5 тижнів держслужбовці покращуватимуть навички в цифровізації та управлінні відкритими даними.
Головні теми курсу
🎓 Як використовувати електронне урядування. На курсі розглянуть, як цифрові послуги змінюють взаємодію між державою та громадянами.
🎓 Як відкриті дані роблять державні сервіси прозорими. Експерти обговорять юридичний складник, ресурси для реалізації та інформаційну безпеку під час війни
🎓 Як працювати з гендерно чутливими даними.
Держслужбовці розвинуть навички співпраці між владою та громадськістю. Навчаться управляти командами в різних ситуаціях. Також експерти розберуть принципи спілкування з користувачами електронних сервісів.
Заповнюйте заявку на участь у Digitalize Ukraine’s Future 👉 https://cdto.data.gov.ua
Ставайте частиною цифрового майбутнього 📲
Навчальна програма розроблена Deloitte Academy в межах проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах спільно з Міністерством цифрової трансформації та за підтримки Фонд Східна Європа
еафвпапв
 
Вперше Державна служба статистики запускає онлайн-опитування щодо зайнятості громадян. Кожен українець віком від 15 років зі смартфоном та інтернетом зможе взяти в ньому участь. Результати опитування допоможуть державі ухвалювати дієві рішення.
📃 Раніше працівники Держстату ходили по домівках та опитували українців особисто. Проводили інтервʼю, заповнювали папери та аналізували інформацію. Процес був довгим та неефективним.
Походи по квартирах — у минулому. Щоб поділитися інформацією, треба лише авторизуватися на порталі опитувань Держстату з Дія.Підписом або BankID.
🔗 Долучайтеся до опитування щодо зайнятості українців на оновленому порталі — https://survey.stat.gov.ua
Проходьте опитування вдома, на роботі або в будь-якому зручному місці й починайте зміни в державі із себе 🇺🇦
Сервіс онлайн-опитування Держстату розроблено за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа та фінансується Швейцарією.
пвапвіа
 
Підозрюєте, що ремонт доріг у вашому місті проводять незаконно? Перевіряйте, наскільки прозорими є автодорожні роботи, за допомогою Open Data Toolkits.
Що можна дізнатися за допомогою інструментарію
1️⃣ Виявляти кейси, коли підрядник намагається завищити ціни на матеріали для більшого прибутку
2️⃣ Розпізнавати ситуації, де замовник намагається виключити інших учасників на користь компанії-фаворита
3️⃣ Відстежувати участь у тендерах пов’язаних між собою компаній
Інструкція доступна за посиланням — https://curly.click/r/b2db
🔗 Крім цього, завдяки OpenDataToolkits кожен українець має змогу аналізувати діяльність депутатів, перевіряти використання державного майна, відслідковувати фінансові транзакцій державних органів та інше. Дізнавайтеся більше на порталі — https://toolkit.data.gov.ua/index.html
Знищуємо корупцію разом з Відкритими даними 🔓
пварар
 
Не дайте зрадникам уникнути відповідальності, долучайтеся до народної розвідки та повідомляйте про колаборантів у чатбот єВорог. Українці надіслали вже 9 724 заявки про ймовірних зрадників. Якщо ви стали свідком підтримки окупаційної влади, коригування ворожого вогню, зливання позицій українських військових, надсилайте заявку, щоб зрадник отримав покарання.
Як зрозуміти, що людина колаборант
👀 бере участь у незаконних виборах та агітує за окупаційну владу
👀 воює на боці росії
👀 здає стратегічно важливі локації, місцевих підприємців
👀 підтримує російську агресію
👀 пропагує російську владу та державу
Як повідомити про зрадника?
✅ Зайдіть у чатбот єВорог з головного екрана застосунку Дія або за посиланням у Telegram 👉🏻 https://t.me/evorog_bot
✅ Виберіть опцію Повідомити про колаборантів
✅ Вкажіть їх геолокацію та додайте фото або відео
✅ Опишіть, чому ви вважаєте людину колаборантом та подробиці її допомоги ворогу
Піклуйтеся про безпеку! Очистьте переписку з чатботом одразу, як надішлете заявку, робіть фото та відео, коли впевнені, що вам нічого не загрожує, видаляйте знімки зі смартфона.
📨 Надсилайте цей пост знайомими з окупованих територій.
Допоможіть вигнати окупантів та колаборантів з нашої землі 🇺🇦
іавіваа
 
 
Цього тижня запустили перше онлайн-опитування щодо рівня зайнятості та безробіття громадян. Кожен українець може надати державі дані, які допоможуть ухвалювати ефективні рішення. Продовжуємо цифровізувати Держстат, щоб дані були в смартфоні, а не на папірцях.
🔗 Дізнавайтеся більше про мету опитування та подальші плани в матеріалі за посиланням — https://curly.click/r/ebde
Допомагайте державі за кілька кліків 📲
апвяпв
 
Ще 12 MCC-кодів братимуть участь у програмі єВідновлення. Уряд розширив перелік бізнесів, які допомагатимуть українцям відновлювати житло. Власники пошкодженого чи зруйнованого майна зможуть придбати будматеріали або скористатися послугами в компаніях-учасниках програми.
🤝🏻 Хочете приєднатися? Переглядайте на картинці, які МСС-коди допоможуть українцям відбудувати домівки. До програми можуть долучатися як маленькі ФОПи, так і великі бізнеси.
🖇️ Більше деталей за посиланням — https://erecovery.diia.gov.ua
Подати заяву про участь можна тут — https://diia.gov.ua/.../priyednatisya-do-yevidnovlennya...
Відбудуємо 🏠
вапвпв
 
 
Вже 10 тисяч українських родин відновлюють свої домівки. Які зараз результати єВідновлення
Тисячі українців, які втратили житло через війну з росією, можуть швидко та без зайвих зусиль подати заяву про отримання допомоги через застосунок Дія.
Попри спроби окупанта забрати мирне життя ми продовжуємо відновлювати державу. Щоб кожен українець повернувся додому, запустили послугу єВідновлення. Заяви 10 тисяч українських родин уже передали на виплати для відбудови домівок. Загальна сума компенсацій становить 836 млн гривень.
Найбільша кількість заяв про пошкоджене житло надійшла з
🏡 Харківщини
🏡 Київщини
🏡 Миколаївщини
🏡 Херсонщини
​​🏡 Донеччини
Окрім цього, з 1 серпня розпочався другий етап програми, за яким компенсацію можуть отримати власники зруйнованого майна.
🖇️ Дізнавайтеся більше деталей про послугу на сайті — https://erecovery.diia.gov.ua/
Відбудуємо! Прозоро. Швидко. Зручно
Послугу єВідновлення розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах і Світового банку.
івававаіва
 
✍🏻 За серпень 2023 року ID.GОV.UА скористалися 5+ млн разів. Як працює найзручніша технологія автентифікації
Створили систему ID.GОV.UА для е-ідентифікації та автентифікації користувачів у системах, які цього потребують. На ID.GОV.UА можна зручно, а головне — безпечно пройти електронну ідентифікацію за допомогою Дія.Підпису, електронного підпису та BankID НБУ.
⚡️ Система працює з 2020 року, лише за місяць нею скористалися 5+ млн разів. Найчастіше українці використовували ID.GОV.UА, щоб:
🤳 підписати петицію на сайті Офісу Президента
🤳 отримати послуги від сервісних центрів МВС
🤳 скористатися сервісами Пенсійного фонду України
З ID.GОV.UА кожен громадянин за кілька кліків може зайти на більшість інформаційних систем та скористатися електронними державними й комерційними послугами. Швидко та безпечно.
🔐 Платформа має атестат відповідності комплексної системи захисту інформації. Тож ваші персональні дані залишаються в безпеці.
Цифровізуємо й надалі. Створюємо електронні послуги, щоб держава була там, де ви 🇺🇦
авпапвапвпві
 
Без ксерокопій і держустанов. Допомога від держави для сімей з дітьми на порталі Дія
Деякі категорії сімей отримуватимуть допомогу від держави на порталі Дія. Запустили 4 соціальні онлайн-сервіси. На порталі Дія доступні:
👉🏻 допомога при усиновленні дитини — https://diia.gov.ua/services/dopomoga-pri-usinovlenni-ditini
👉🏻 допомога на дитину одинокій матері або батьку https://diia.gov.ua/services/dopomoga-na-ditinu-odinokij-materi-abo-batku
👉🏻 допомога людині, яка доглядає за хворою дитиною — https://diia.gov.ua/.../dopomoga-lyudini-yaka-doglyadaye...
👉🏻 допомога людині з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю — https://diia.gov.ua/.../dopomoga-lyudini-z-invalidnistyu...
Раніше, щоб оформити заяву про допомогу, необхідно було збирати довідки та документи в держустановах, стояти в чергах та підтверджувати статус сімʼї довідками.
Трансформуємо систему — уся інформація про вас підтягуватиметься з електронних реєстрів. Тепер, щоб отримати допомогу від держави, необхідно лише перейти на портал Дія, заповнити заяву та засвідчити її електронним підписом.
Змінюємо, щоб батьки проводили час з дітьми, а не з довідками та ксерокопіями 🫂
Послуги створено Міністерством цифрової трансформації України та Міністерство соціальної політики України у співпраці з проєктом «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.
ваіпвавпа
 
У цей святковий день спішимо поділитись з вами чудовими результатами оцінки якості надання послуг у ЦНАП за серпень 2023 року 🥳
✅CSI - 95,2%
✅NPS – 81,0%
Дякуємо усій команді ЦНАП за роботу і надання якісних державних сервісів у кожному куточку країни!

Привітання з Днем адміністратора ЦНАП 06.09.2023

 

 

Шукаєте, як зареєструвати інноваційний проєкт, переоформити ліцензію на провадження освітньої діяльності та отримати інші сервіси для освітян? Дізнавайтеся, як оформити послуги, — на Гіді з державних послуг.
Зробили для вас добірку:
🛰 Новітні технології
Державна реєстрація інноваційних проєктів https://curly.click/r/2a6a
👩🏻‍🎓 Вища освіта
▪️ Видача ліцензії на провадження освітньої діяльності на відповідному рівні вищої освіти або за освітньою програмою, що передбачає присвоєння професійної кваліфікації з професій, для яких запроваджено додаткове регулювання, на відповідному рівні вищої освіти https://curly.click/r/deba
▪️ Переоформлення ліцензії на провадження освітньої діяльності на рівні вищої освіти https://curly.click/r/277f
👨🏻‍💼 Післядипломна освіта
▪️ Видача ліцензії на освітню діяльність у сфері післядипломної освіти https://curly.click/r/747f
▪️ Розширення провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти https://curly.click/r/7de9
🎒 Повна загальна середня освіта
Видача ліцензії на освітню діяльність у сфері повної загальної середньої освіти https://curly.click/r/dfa9
🧸 Дошкільна освіта
Видача ліцензії на освітню діяльність у сфері дошкільної освіти
віуфа