Новини

БУКЛЕТ ДЛЯ ПОУ активні програми зайнятості.doc на стенд 00001БУКЛЕТ ДЛЯ ПОУ активні програми зайнятості.doc на стенд 00002

БУКЛЕТ ДЛЯ ПОУ активні програми зайнятості.doc на стенд 00003БУКЛЕТ ДЛЯ ПОУ активні програми зайнятості.doc на стенд 00004

БУКЛЕТ ДЛЯ ПОУ активні програми зайнятості.doc на стенд 00005

Послуги учасникам бойових дій 1Послуги учасникам бойових дій 2

Послуги учасникам бойових дій 1 00001

Послуги учасникам бойових дій 1 00002

Послуги служби зайнятості 00001

Послуги служби зайнятості 00002

Послуги внутрішньо переміщеним особам 00001Послуги внутрішньо переміщеним особам 00002

 

Компенсація для облаштування роб. місця інваліда page 0001Компенсація для облаштування роб. місця інваліда page 0002

 

Державні механізми підтримки page 0001

 

Грант на власну справу 2024 doc 00001Грант на власну справу 2024 doc 00002

 

ВАУЧЕР на здобуття нової професії спеціальності 00001ВАУЧЕР на здобуття нової професії спеціальності 00002

ВАУЧЕР на здобуття нової професії спеціальності 00003ВАУЧЕР на здобуття нової професії спеціальності 00004

ВАУЧЕР на здобуття нової професії спеціальності 00005ВАУЧЕР на здобуття нової професії спеціальності 00006

 

👤 Військовозобовʼязані українці, залишився місяць, щоб виконати норму закону та уточнити облікові дані. Зробіть це швидко й зручно в ЦНАПі без черг та відвідування територіальних центрів комплектування. Розробили електронний функціонал для центрів надання адмінпослуг, який значно спрощує процес і розвантажує ТЦК.
Так, за місяць роботи сервісу Київ залишається лідером серед міст, де українці подали найбільше заяв про уточнення даних у центрах надання адмінпослуг.
Українці найактивніше оновлюють облікові дані в ЦНАПах таких областей:
📍 Львівська
📍 Дніпропетровська
📍 Одеська
📍 Київська
📍 Харківська
⏳ Оновлення військово-облікових даних у ЦНАПі у середньому триває 8 хвилин. Економте свій час та виконуйте норму закону за лічені хвилини. Знаходьте найближчий ЦНАП на мапі — https://curly.click/r/t7099
уіфаефуапіупапвіпвпв
 
 

04 червня 2024 року, начальник ЦНАПу Юрій КОРЖУК разом із колегами з інших громад прийняв участь в регіональному study-турі «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення», який було організовано Хмельницькою обласною військовою адміністрацією спільно з проєктом ПРООН/SIDA «Посилене партнерство для сталого відновлення», який реалізується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Швеції. Зустріч  проходила в Красилівській та Теофіпольських громадах на базі місцевих ЦНАПів.

Метою цього заходу було покращити підходи надання якісних адміністративних послуг для громад Хмельницької області, ознайомитись з практикою та перейняти досвід діяльності Дія центру, зміцнити потенціал ЦНАПів в умовах кризового реагування та відновлення задля надання якісних адміністративних послуг.

В рамках цієї зустрічі учасники змогли ознайомились із використанням сучасних інформаційних технологій в роботі ЦНАПів, отримали практичні рекомендації щодо надання через ЦНАПи адміністративних послуг та поділились власним досвідом.

Красилів 3Красилів

Красилів 2

Теофіполь 2Теофіполь

 

 

🇺🇦 Працюємо, щоб бюрократії було менше в житті наших захисників та захисниць. Тепер не потрібно носити із собою паперовий документ, посвідчення буде завжди під рукою — у смартфоні.
Додавайте посвідчення ветерана, якщо маєте статус:
📌 учасника бойових дій
📌 людини з інвалідністю внаслідок війни
📌 учасника війни
📌 постраждалого учасника Революції гідності
📌 члена сім’ї загиблого ветерана війни
📌 члена сім’ї загиблого захисника і захисниці України
Як додати документ❓
Оновіть застосунок 👉🏻 прогортайте всі документи в Дії 👉🏻 натисніть Додати документ 👉🏻 виберіть Посвідчення ветерана 👉🏻 надайте дозвіл на отримання даних та натисніть Додати посвідчення.
Готово, документ протягом кількох хвилин зʼявиться в застосунку.
Цифровізуємо 🫡
Послуги реалізуються Мінцифрою спільно з Мінветеранів за підтримки «Проєкту підтримки Дія», який впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансування Швеції, та за експертної підтримки проєкту DT4UA, що фінансує Європейський Союз та впроваджує E-Governance Academy.
пквпп
 
 
18.05.2024 р. набув чинності закон про мобілізацію, тож військовозобов’язані українці віком 18–60 років протягом 60 днів мають оновити облікові дані. Зробіть це в ЦНАПі, щоб не стояти в чергах та швидко й зручно виконати норму закону без відвідування ТЦК. Мінцифра розробила електронний функціонал для ЦНАПів, який значно спростить процес і розвантажить ТЦК.
Як це працює❓
Військовозобовʼязаний українець чи українка приходить до ЦНАПу 👉🏻 надає актуальні дані про себе та підтверджує їх 👉🏻 адміністратор вносить дані в електронну систему 👉🏻 інформація автоматично підтягується в Оберіг 👉🏻 заявник отримує витяг з печаткою і підписом адміністратора ЦНАПу про актуалізацію даних.
Навіть якщо ви не маєте військового квитка, багато років не були у військкоматі або з певних причин не оновлювали дані в ТЦК, зробіть це в ЦНАПі. Так ви виконаєте норму закону та убезпечите себе від штрафу.
💁🏻‍♀️ Навчили працювати з електронною платформою 8 300+ адміністраторів ЦНАПів: провели онлайн-тренінги, надали інструкції та відеогайди. Від сьогодні адміністратори поступово отримують доступ до електронного функціоналу.
Тож чекаємо від сьогодні в ЦНАПі, найближчий знаходьте на мапі — https://curly.click/r/e44a.
Детальна інструкція — на інфографіці. Збережіть собі та поділіться з друзями.
Цифровізуємо 🫡
441195515_838880591614592_5540934888609355299_n.jpg