- Деталі
- Автор: Центр надання адміністративних послуг
- Категорія: Новини
- Перегляди: 0
До Хмельницької обласної військової адміністрації надійшло звернення Майстренко К.М., кандидата наук з державного управління, доцента, асистента кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки Білоцерківського національного аграрного університету щодо сприяння у проведенні збору емпіричних даних у межах науково-дослідницького проєкту. Емпіричне дослідження проводиться в межах дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління на тему: “Теоретикометодологічні засади розвитку механізмів публічного управління у сфері соціальної політики в Україні за умов воєнного стану”, за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління.
З метою формування обґрунтованих висновків для вдосконалення соціальної політики в умовах війни та післявоєнного відновлення, планується реалізувати онлайн-опитування цільових груп:
– громадян;
– вразливих груп населення;
– фахівців соціальної сфери;
– представників місцевого самоврядування;
– експертів у сфері соціального захисту та ін.
Опитування охоплює питання якості, доступності, довіри та ефективності соціальних послуг, впливу соціальної політики на рівень згуртованості громад, а також готовності органів влади до адаптації в умовах системної кризи.
У зв’язку з цим просимо підтримати дану ініціативу серед партнерських установ соціального спрямування або у будь-який інший можливий спосіб сприяння:
- для експертів (представників органів місцевого самоврядування, військових адміністрацій, ЦНАПів, соціальних служб, освітніх установ). Метою анкети є отримання фахового бачення щодо ефективності механізмів публічного управління у сфері соціальної політики в умовах війни. Опитування спрямоване на виявлення викликів, прогалин та успішних практик на місцевому рівні, а також на оцінку координації між органами влади, соціальними службами та громадським сектором:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd459pWYw3rVSzmauCqC5gSefcd_UlxurjOoBc_mkOcaEb1LQ/viewform
- для родин (військовослужбовці, внутрішньо переміщені особи, батьки, опікуни, багатодітні сім’ї, родини загиблих тощо). Метою анкети для родин є вивчення стану, потреб, адаптивних ресурсів і ролі сучасної української сім’ї в умовах війни. Особливий акцент робиться на здатності родини як соціального інституту сприяти реабілітації, реінтеграції, ментальному відновленню й соціальному згуртуванню: https://forms.gle/LbBqpun4MMwdz8js9
- для громадян (оцінка доступності соціальних послуг, рівня довіри до державних і місцевих інституцій, зворотний зв’язок щодо ефективності соціальної політики). Метою анкети є збір зворотного зв’язку щодо доступності, якості та результативності соціальних послуг в Україні. Опитування також дозволяє оцінити рівень довіри до органів державної та місцевої влади, з’ясувати основні труднощі у взаємодії з соціальною інфраструктурою та визначити очікування громадян щодо її вдосконалення: https://forms.gle/mKA1sEAxtMn8L74n6
Отримані дані будуть використані виключно в наукових цілях для підвищення ефективності державної соціальної політики.
- Деталі
- Автор: Центр надання адміністративних послуг
- Категорія: Новини
- Перегляди: 2
Електронний сервіс «Перевірка транслітерації»- один із популярних сервісів, запроваджених Державною міграційною службою України для зручності громадян в отриманні адміністративних послуг, які входять до компетенції служби.
При оформленні паспорта громадянина України у формі ID-картки або ж паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадяни можуть заздалегідь перевірити транслітерацію у них, скориставшись цим сервісом, що доступний на сайті ДМС за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/transliteration.html.
Такий електронний сервіс є зручним для громадян адже:
- не потребує багато часу для здійснення перевірки;
- миттєвий результат одразу у 2-х паспортних документах: ID-картці та закордонному паспорті;
- доступний у будь-який час;
- є безкоштовним.
Додатково інформуємо, що транслітерація у документах може бути змінена на основі письмової заяви особи із долученням раніше виданих документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, виданих компетентними органами України, або документів, що підтверджують факт народження, зміну імені(у тому числі у разі укладання або розірвання шлюбу), виданими компетентними органами іноземної держави та легалізованих в установленому порядку(правила транслітерації регламентуються постановою КМУ №55 від 27.01.2010 року (зі змінами) та доступні за посиланням).
Нагадуємо, що оформити біометричні паспортні документи можна у будь-якому територіальному підрозділі міграційної служби області незалежно від місця реєстрації.
Загальна вартість адміністративного збору у разі оформлення:
- Паспорта громадянина України у формі картки:
- 558 грн. (протягом 20 робочих днів);
- 928 грн. (протягом 10 робочих днів).
- Паспорта громадянина України для виїзду за кордон:
- 1042 грн. ( протягом 20 робочих днів);
- 1682 грн. (протягом 7 робочих днів).
Звертаємо увагу, що отримати адміністративні послуги, які входять до компетенції служби можна у Старокостянтинівському секторі УДМС у Хмельницькій області за адресою: м.Старокостянтинів, вул. Авіаторів, 2, контактний телефон: (03854) 3-25-52.
Графік роботи підрозділу:
-вівторок-п’ятниця з 9.00 до 18.00 та у суботу з 9.00 до 16.45;
обідня перерва з 13.00 до 13.45;
неділя, понеділок-вихідний.
За детальною інформацією мешканці області можуть звертатись на «гарячу лінію» Управління за номером: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.
- Деталі
- Автор: Центр надання адміністративних послуг
- Категорія: Новини
- Перегляди: 14

























- Деталі
- Автор: Центр надання адміністративних послуг
- Категорія: Новини
- Перегляди: 15


















- Деталі
- Автор: Центр надання адміністративних послуг
- Категорія: Новини
- Перегляди: 16














- Деталі
- Автор: Центр надання адміністративних послуг
- Категорія: Новини
- Перегляди: 15



































- Деталі
- Автор: Центр надання адміністративних послуг
- Категорія: Новини
- Перегляди: 15
- Деталі
- Автор: Центр надання адміністративних послуг
- Категорія: Новини
- Перегляди: 16





- Деталі
- Автор: Центр надання адміністративних послуг
- Категорія: Новини
- Перегляди: 15






- Деталі
- Автор: Центр надання адміністративних послуг
- Категорія: Новини
- Перегляди: 15
Передання функцій відбулося відповідно до трьох постанов Кабінету Міністрів України (№№ 695, 765, 766)








- Деталі
- Автор: Центр надання адміністративних послуг
- Категорія: Новини
- Перегляди: 14
1) Олеже Михайловичу, минулого разу наша зустріч із Вами була приділена темі виїзду за кордон із неповнолітніми дітьми та оформлення їм закордонного паспорта. Проте дедалі більше питань від батьків стосуються щодо порядку отримання вже готового дитячого закордонного паспорта. Отже, хто із батьків може отримати цей документ?
Отримати готовий паспортний документ своєї дитини може той з батьків(усиновлювачів), опікунів, піклувальників, хто подавав заяву на його оформлення, при цьому присутність дитини у підрозділі служби є необов’язковою. Проте, якщо мова йде про отримання паспорта дитиною, яка досягала 12-ти річного віку, то присутність її в такому разі є обов’язковою, адже під час видачі документа їй необхідно пройти процедуру верифікації.
2) Чи може виготовлений закордонний паспорт, оформлений на дитину, бути виданий іншій особі, уповноваженій батьками дитини?
Відповідно до чинного законодавства, дитячий закордонний паспорт може бути виданий іншій особі, але за певних умов. Якщо ми говоримо про дитину, яка не досягла 12-ти річного віку, тоді виготовлений паспорт для виїзду за кордон, оформлений на ім’я цієї особи може бути виданий особі, уповноваженій на це законним представником на підставі довіреності, засвідченої в установленому порядку. Якщо ж мова йде про особу, у віці 12-16 років, то паспорт для виїзду за кордон може бути виданий особі, уповноваженій на це законним представником на підставі довіреності, засвідченої в установленому порядку, за умови присутності особи, на ім’я якої оформлено паспорт для виїзду за кордон, оскільки під час видачі необхідно пройти процедуру верифікації. У випадку, коли особа досягла 16-ти річного віку, тоді вона особисто звертається до підрозділу служби та отримує готовий паспорт.
Варто зауважити також, що відповідно до змін внесених у законодавство, один з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників, який подає документи для оформлення паспорта для виїзду за кордон, крім випадку подання документів представником дитячого закладу або патронатним вихователем, у письмовій заяві, поданій у довільній формі, може визначити іншу особу (іншого з батьків, опікунів, піклувальників, повнолітніх сина чи дочку, рідних (повнорідних та неповнорідних) сестру, брата, діда, бабу) для отримання паспорта для виїзду за кордон особи, котра не досягла 12-річного віку, на ім’я якої він оформлювався.
3) Де можна подати документи на оформлення біометричного паспорта?
Подати документи на оформлення закордонного паспорта можна у будь-якому підрозділі служби, попередньо скориставшись сервісом «Електронної черги» та обрати зручний час і дату для відвідування підрозділу або ж в порядку поточної черги «сьогодні-на-сьогодні». Дізнатись графік роботи підрозділів та їх адреси мешканці області можуть за телефоном “гарячої лінії” Управління за номером: (0382) 65-03-06, (093) 273-85-10 або ж на офіційному сайті ДМС України.
Принагідно звертаю увагу, що хмельничани та мешканці області можуть отримати цю адміністративну послугу за адресами:
- вул.Кам”янецька, 47 ( Хмельницький відділ №1);
- вул. М. Мазура, 4 (Хмельницький відділ №2);
- вул. М. Грушевського, 87 (Управління ДМС у Хмельницькій області).
4) Який термін дії та яка вартість оформлення дитячого закордонного паспорта?
Закордонний паспорт дітям до 16-ти років оформлюється строком на 4 роки, а після 16-ти років- термін дії документа складає 10 років.
Вартість адміністративного збору при оформленні дитячого закордонного паспорта не відрізняється від вартості дорослого та становить:
- 1042 грн (протягом 20 робочих днів);
- 1682 грн (протягом 7 робочих днів).
В разі виготовлення такого документа у консульських установах України за кордоном сплачується також консульський збір.
5) Як мешканці області можуть дізнатись про готовність закордонного паспорта?
Перевірити стан виготовлення паспорта для виїзду за кордон можна за допомогою сервісу «Перевірка стану оформлення документів», що знаходиться на сайті ДМС України. Цей сервіс допомагає відстежити статус оформлення паспортного документа від моменту його подачі аж до моменту його доставки до підрозділу. Він є безкоштовним та доступним у будь-який час.
- Куди мешканцям області можна звернутись у разі виникнення питань по роботі міграційної служби?
В Управлінні ДМС у Хмельницькій області працює «гаряча лінія» за номером: (0382)65-03-06 та (093)273-85-10, де протягом робочого часу надається фахова консультативна допомога у питаннях, що входять до компетенції служби.
УДМС у Хмельницькій області