Проєкти рішень виконкому
Понеділок, 22 квітня 2024 09:02

Про надання дозволу на санітарне обрізування крони зеленого насадження по вул. Миру, 1/154

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Проєкт рішення

Про надання дозволу

на санітарне обрізування

крони зеленого насадження

по вул. Миру, 1/154

        Розглянувши заяву, яка зареєстрована в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 19 березня 2024 року за                                   № 376/06-06/2024, СТОРОЖУК Людмили Михайлівни, на підставі акту обстеження зелених насаджень від 09 квітня 2024 року № 27, керуючись пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати Старокостянтинівській житлово-експлуатаційній конторі дозвіл на санітарне обрізування крони черешні по вул. Миру, 1/154 в м. Старокостянтинів.
  1. Санітарне обрізування крони зеленого насадження провести                             до 25 червня 2024 року.
  1. Про виконання рішення повідомити відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради письмово до 27 червня 2024 року.  

        4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

Прочитано 184 разів

В період з 10 по 14 квітня 2023 року спеціалістами відділу з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради проводились обстеження щодо благоустрою території міста та громади, здійснювався розгляд звернень громадян.
Обстежено вулиці Ізяславська, Технічна, Кривоноса, Авіаторів, Закузьминська, Соборна в місті Старокостянтинові, населені пункти Великомацевицького та Воронковецького старостинських округів, проводився рейд щодо здійснення контролю за незаконно добутими первоцвітами та торгівлею ними на ринках міста.
За вказаний період надано 6 приписів (складування гілок дерев, соломи, будівельних матеріалів у невизначених місцях). Проводилася інформаційно – роз’яснювальна робота серед населення громади щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства та правил благоустрою територій населених пунктів.

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.