проєкт
Рішення
виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
Про продовження терміну перебування ОСОБА 1 у Комунальному некомерційному підприємстві «Хмельницький обласний спеціалізований будинок дитини»
Розглянувши заяву ОСОБА 2, яка зареєстрована у виконавчому комітеті міської ради 04 липня 2024 року за № Ф-1031, керуючись пунктом б частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 31 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
Продовжити на 6 (шість) місяців термін перебування ОСОБА 1, РОКУ народження, у Комунальному некомерційному підприємстві «Хмельницький обласний спеціалізований будинок дитини» на повному державному утриманні.
Міський голова Микола МЕЛЬНИЧУК