Проєкти рішень сесії

Управління економіки

Проєкт рішення

виконавчого комітету міської ради

Про надання дозволу на розміщення

дитячих розважальних атракціонів та

торговельних наметів

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця СКОГАРЄВА Олега Юрійовича, яка зареєстрована у виконавчому комітеті міської ради 18 серпня 2021 року за № С-1331, про розміщення дитячих розважальних атракціонів та торговельних наметів для здійснення святкової торгівлі на День міста, керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  міської ради

ВИРІШИВ:

        1. Надати дозвіл фізичній особі – підприємцю СКОГАРЄВУ Олегу Юрійовичу на розміщення 18 вересня 2021 року дитячих розважальних атракціонів: батут-гірка «Веселка» (17х9 м²), батут-гірка «Фіксик» (19х8 м²) карусель дитяча ланцюгова (7х7 м²), батут стрибковий  «Павук» (9х9 м²), батут «Джампер» (4х4 м²)  тир страйкбольний «Вестерн» (8х7 м²), дитячий паравозик «Гусениця» (1х7 м²), призовий атракціон «Дартс» (1х3 м²) та розміщення торговельних наметів для здійснення святкової торгівлі: солодкою ватою та попкорном (2 шт.), гелевими повітряними кульками (2 шт.).

2. Під час роботи атракціонів та здійснення святкової торгівлі фізичній особі – підприємцю СКОГАРЄВУ Олегу Юрійовичу дотримуватися технічних, санітарних, протипожежних норм на територіях розміщення дитячих розважальних атракціонів та торговельних наметів для здійснення святкової торгівлі.

 1. Відповідальність за техніку безпеки під час роботи атракціонів та за якість продукції несе фізична особа – підприємець СКОГАРЄВ Олег Юрійович.

Міський голова                                                                    Микола МЕЛЬНИЧУК

Проєкт рішення

виконавчого комітету міської ради

Про надання дозволу на розміщення

дитячих розважальних атракціонів та

торговельних наметів

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця ЛОЗОВЕНКО Євгенія Олександровича, яка зареєстрована у виконавчому комітеті міської ради 03 серпня 2021 року за № Л-1235, про розміщення дитячих розважальних атракціонів та торговельних наметів для здійснення святкової торгівлі на День міста, керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  міської ради

ВИРІШИВ:

        1. Надати дозвіл фізичній особі – підприємцю ЛОЗОВЕНКО Євгенію Олександровичу на розміщення 18 вересня 2021 року дитячих розважальних атракціонів: батут «Надувна гірка» (17х9 м²), карусель дитяча «Ромашка» (4х4 м²), карусель дитяча «Манежна» (5х5 м²), батут «Джампер» (3х3 м²), батут «Спайдер» (6х3 м²), пересувний паровозик (1 шт. 4х1 м²), веломобілі та електромашинки (1 м²), призовий тир (6х2 м²), призовий атракціон «Дартс» (1 м²) та розміщення торговельних наметів для здійснення святкової торгівлі: солодкою ватою та попкорном (2 шт.), гелевими повітряними кульками (1 шт.).

2. Під час роботи атракціонів та здійснення святкової торгівлі фізичній особі – підприємцю ЛОЗОВЕНКО Євгенію Олександровичу дотримуватися технічних, санітарних, протипожежних норм на територіях розміщення дитячих розважальних атракціонів та торговельних наметів для здійснення святкової торгівлі.

 1. Відповідальність за техніку безпеки під час роботи атракціонів та за якість продукції несе фізична особа – підприємець ЛОЗОВЕНКО Євгеній Олександрович.

Міський голова                                                                    Микола МЕЛЬНИЧУК

Проєкт рішення

виконавчого комітету міської ради

Про продовження терміну дії дозволів

на розміщення зовнішньої реклами

ФОП ОРДИНАТУСУ В. В.

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця ОРДИНАТУСА Володимира Володимировича, яка зареєстрована в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 19 серпня 2021 року за № 2667, про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами, керуючись Законом України «Про рекламу», статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету міської ради від 12 березня 2020 року № 76 «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами в місті Старокостянтинові», виконавчий комітет  міської ради

ВИРІШИВ:

        1. Продовжити фізичній особі - підприємцю ОРДИНАТУСУ Володимиру Володимировичу термін дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами на 5 років з 15 вересня 2021 року до 15 вересня 2026 року:

від 15 вересня 2021 року № 9 по вул. Ізяславська (на зеленій зоні на перехресті з вул. Кобеєва);

від 15 вересня 2021 року № 10 по вул. Київська (на зеленій зоні біля знаку при вїзді в місто);

від 15 вересня 2021 року № 11 по вул. Попова (на зеленій зоні біля міського парку, напроти автобусної зупинки);

від 15 вересня 2021 року № 12 по вул. Миру (напроти приміщення 19 – ДПРЧ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області);

від 15 вересня 2021 року № 13 по вул. 1 Травня (на зеленій зоні напроти автозаправочної станції «WOG»);

від 15 вересня 2021 року № 14 по вул. 1 Травня ( на зеленій зоні перед мостом у напрямку м. Хмельницький).

2. У разі відсутності на рекламних засобах комерційної реклами фізичній особі - підприємцю ОРДИНАТУСУ Володимиру Володимировичу розміщувати на ньому соціальну рекламу або заклеювати рекламну площу фоном світлого кольору.

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на управління економіки виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради (Альона ПАСІЧНИК).

Міський голова                                                                    Микола МЕЛЬНИЧУК

Проєкт рішення

виконавчого комітету міської ради

Про продовження терміну дії дозволу

на розміщення зовнішньої реклами

ФОП ГУБЕНКУ В. І.

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця ГУБЕНКА Віталія Івановича, яка зареєстрована в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 18 серпня 2021 року за № 2652, про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами, керуючись Законом України «Про рекламу», статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету міської ради від 12 березня 2020 року № 76 «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами в місті Старокостянтинові», виконавчий комітет  міської ради

ВИРІШИВ:

        1. Продовжити фізичній особі - підприємцю ГУБЕНКУ Віталію Івановичу термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 31 березня 2011 року № 4 по вул. Острозького, 9 (біля приміщення аптеки «Санітас») терміном на 5 років з 09 вересня 2021 року до 09 вересня 2026 року.

2. У разі відсутності на рекламному засобі комерційної реклами фізичній особі - підприємцю ГУБЕНКУ Віталію Івановичу розміщувати на ньому соціальну рекламу або заклеювати рекламну площу фоном світлого кольору.

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на управління економіки виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради (Альона ПАСІЧНИК) .

Міський голова                                                                    Микола МЕЛЬНИЧУК

Проєкт рішення

виконавчого комітету міської ради

Про продовження терміну дії дозволу

на розміщення зовнішньої реклами

ФОП ЯРОЦЬКІЙ О. М.

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця ЯРОЦЬКОЇ Ольги Михайлівни, яка зареєстрована в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 16 серпня 2021 року за № 2617, про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами, керуючись Законом України «Про рекламу», статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету міської ради від 12 березня 2020 року № 76 «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами в місті Старокостянтинові», виконавчий комітет  міської ради

ВИРІШИВ:

        1. Продовжити фізичній особі - підприємцю ЯРОЦЬКІЙ Ользі Михайлівні термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 15 вересня 2011 року № 8 по вул. Ізяславська, 118 (на зеленій зоні) терміном на 5 років з 15 вересня 2021 року до 15 вересня 2026 року.

2. У разі відсутності на рекламному засобі комерційної реклами фізичній особі - підприємцю ЯРОЦЬКІЙ Ользі Михайлівні розміщувати на ньому соціальну рекламу або заклеювати рекламну площу фоном світлого кольору.

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на управління економіки виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради (Альона ПАСІЧНИК) .

Міський голова                                                                    Микола МЕЛЬНИЧУК

Заслухавши інформацію начальника управління економіки виконавчого комітету міської ради Альони ПАСІЧНИК про хід виконання у І півріччі 2021 року Програми економічного та соціального розвитку Старокостянтинівської міської територіальної громади на 2021 рік затвердженої рішенням сесії від 28 травня 2021 року № 4/5/VII, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

Інформацію начальника управління економіки виконавчого комітету міської ради Альони ПАСІЧНИК про хід виконання у І півріччі 2021 року Програми економічного та соціального розвитку Старокостянтинівської міської територіальної громади на 2021 рік взяти до відома.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

Заслухавши інформацію начальника управління економіки виконавчого комітету міської ради Альони ПАСІЧНИК про хід виконання у І півріччі 2021 року Програми економічного та соціального розвитку Старокостянтинівської міської територіальної громади на 2021 рік затвердженої рішенням сесії від 28 травня 2021 року № 4/5/VII, керуючись ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про хід виконання у І півріччі 2021 року Програми економічного та соціального розвитку Старокостянтинівської міської територіальної громади на 2021 рік взяти до відома.

2. Управлінню економіки виконавчого комітету міської ради (Альона ПАСІЧНИК) винести на розгляд сесії Старокостянтинівської міської ради інформацію про хід виконання у І півріччі 2021 року Програми економічного та соціального розвитку Старокостянтинівської міської територіальної громади на 2021 рік.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Миколу КОШИКА.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради (рішення від 21.06.2018 року №   ), керуючись Законом України «Про фінансовий лізинг», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» на укладання договору фінансового лізингу для придбання екскаватора-навантажувача АМКОДОР 703М з правом викупу на суму, що не перевищує 1 336 750,00 грн. (один мільйон триста тридцять шість тисяч сімсот п’ятдесят грн. 00 коп.) гривень, з  АБ «УКРГАЗБАНК» на таких умовах: авансовий платіж — 30% від суми договору фінансового лізингу; відсоткова ставка — не більше  9 % річних у гривні; строк лізингу — не більше 60 місяців, страхування — згідно з тарифами акредитованої страхової компанії АБ «УКРГАЗБАНК».
 2. Директору комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Лактіонову О.Д. укласти договір фінансового лізингу на умовах встановлених п.1 та договір страхування майна.
 3. Надати повноваження на підписання від Старокостянтинівської міської ради договору поруки та необхідних документів для оформлення цього договору першому заступнику міського голови Богачуку В. В..
 4. Дозволити комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» здійснювати витрати, пов’язані з ремонтом та обслуговуванням спецтехніки, згідно з діючою системою огляду ремонту рухомого складу та іншими нормативними і технологічними документами.
 5. Після закінчення терміну дії договору фінансового лізингу комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» здійснити дії щодо оформлення відповідних документів, що підтверджують право власності на техніку.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії міської ради.

.

Міський голова                                                                                      М. Мельничук

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.