Звіт щодо здійснення державної регуляторної політики

ЗДІЙСНЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ  У 2019 РОЦІ

Міською радою та її виконавчим комітетом регуляторна діяльність здійснювалася з дотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Протягом звітного року на місцевому рівні реалізація державної регуляторної політики відбувалася з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта».

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» до 15 грудня 2018 року було затверджено план з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Рішенням виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 29 листопада 2018 року № 382 затверджений план діяльності з підготовки регуляторних актів виконавчим комітетом у 2019 році, який оприлюднений в газеті «Наше місто» №49 (776) від 06.12.2018 року та розміщений на офіційному сайті виконавчого комітету міської ради в розділі «Регуляторна політика».

Рішенням Старокостянтинівської міської ради від 16 листопада 2018 року №26/31/VII затверджений план діяльності підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, який оприлюднений в газеті «Наше місто» № 49 (776) від 06.12.2018 року та розміщений на офіційному сайті виконавчого комітету міської ради в розділі «Регуляторна політика».

Дані плани оприлюднено в газеті «Наше місто» та розміщені на офіційному сайті виконавчого комітету міської ради в розділі «Регуляторна політика».

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» з метою отримання пропозицій та зауважень в газеті «Наше місто» від 28.03.2019 року та на сайті виконавчого комітету міської ради оприлюднений проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до проекту рішення сесії міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік території міста Старокостянтинова». 07 травня 2019 року проведено громадські слухання по обговоренню проекту рішення сесії «Про встановлення місцевих податків та зборів на території м. Старокостянтинів. Рішенням сесії міської ради від 24 травня 2019 року «Про встановлення місцевих податків та зборів на території м. Старокостянтинів» визначено ставки місцевих податків і зборів, які будуть діяти на території м. Старокостянтинів з 1 січня 2020 року.

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» з метою отримання пропозицій та зауважень в газеті «Наше місто» та на сайті виконавчого комітету міської ради оприлюднений проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги, які передбачені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг, що надаються Старокостянтинівським комбінатом комунальних підприємств». Рішенням виконавчого комітету міської ради від 25 липня 2019 року №244 «Про встановлення тарифів на послуги, які передбачені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг, що надаються Старокостянтинівським комбінатом комунальних підприємств» встановлено тарифи на окремі види ритуальних послуг.

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.