Відтепер можна самостійно скласти декларацію показників будівельної продукції на порталі Єдиної державної електронної системи будівництва. Це дозволить у подальшому надавати ці товари на ринок — без поїздок до держорганів і паперів.
Як це працює![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png)
![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png)
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
![3️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/33_20e3.png)
Дізнавайтеся деталі: https://e-construction.gov.ua/laws.../2866302858582558239...
![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f4ce.png)
Швидко, прозоро, онлайн. Цифровізуємо ![💻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f4bb.png)
![💻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f4bb.png)
Запуск функціоналу відбувся в співпраці Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, Офісу підтримки реформ Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури й Міністерства цифрової трансформації за підтримки TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.
![півпавиава](/cnap/images/півпавиава.jpg)