![🫂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t68/1/16/1fac2.png)
Перший житловий сертифікат реалізувала родина з Гостомеля. В обмін на нього вони придбали новий будинок у Бучі. Зараз маємо 508 заброньованих сертифікатів у Дії, їх власники вже готуються до купівлі нового житла.
Як це працює![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png)
![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png)
Якщо ваша домівка знищена через повномасштабне вторгнення, можете отримати допомогу від держави — житловий сертифікат у Дії на нове житло. Для цього достатньо подати повідомлення про зруйноване майно в Дії та заяву про єВідновлення.
Більше про програму єВідновлення дізнавайтеся на сайті — https://erecovery.diia.gov.ua/
Цифровізуємо, щоб ви поверталися додому ![💔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te7/1/16/1f494.png)
![💔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te7/1/16/1f494.png)
Послугу компенсації за знищене майно розроблено Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України з Міністерством цифрової трансформації за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.
![418953456_759834196185899_2937267203143878052_n.jpg](/cnap/images/418953456_759834196185899_2937267203143878052_n.jpg)