![🌊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbc/1/16/1f30a.png)
Залізний Порт, Асканія-Нова, Джанкой, Керч — міста, відомі кожному українцю. Також скучили за ними? Допоможіть Силам оборони швидше їх повернути — купуйте нові військові облігації в Дії, щоб підтримати військових й економіку та отримати прибуток.
![🤔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/1f914.png)
Цінні папери, які ви купуєте та після закінчення терміну їх дії отримуєте кошти назад з відсотками. Гроші з облігацій ідуть на зброю, боєприпаси, техніку, їжу та медикаменти для наших військових. А ще — на заробітні плати медикам, учителям, пенсії та соціальні виплати.
Окей, які умови?
![💰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5a/1/16/1f4b0.png)
![💰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5a/1/16/1f4b0.png)
![💰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5a/1/16/1f4b0.png)
![💰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5a/1/16/1f4b0.png)
Нові облігації вже доступні в застосунку, заходьте та інвестуйте в перемогу ![📲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)
![📲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)
![421894109_769225888580063_1821615839227717328_n.jpg](/cnap/images/421894109_769225888580063_1821615839227717328_n.jpg)