Головна

6 червня 2015 року о 18.00 на стадіоні «Центральний» відбувся матч Чемпіонату Хмельницької області серед команд Премєр-ліги між ФК «Случ» (м. Старокостянтинів) та ФК «Збруч» (м.Волочиськ).
Глядачі на полі змогли спостерігати протистояння двох сильних суперників.
Наші гравці впродовж всієї гри більше володіли м’ячем. Однак команда ФК «Случ» пропустила першою. Але невдовзі наші футболісти зрівняли рахунок і на перерву команди пішли за рахунку 1:1.
На початку ІІ тайму суперники провели швидку контратаку і через помилки у захисті м’яч опинився у воротах ФК «Случ».
Наші футболісти мали шанс зрівняти рахунок: через гру рукою гравцем команди «Збруч» у своєму штрафному майданчику арбітр призначив в бік воріт суперника 11-метровий. Проте футболіст ФК «Случ» не зміг реалізувати пенальті, влучивши у хрестовину воріт.
До закінчення матчу ще залишалось близько 15 хвилин, наша команда намагалась атакувати. Були окремі моменти і у ФК «Збруч». Проте рахунок так і не змінився: 1:2.
Не зважаючи на поразку, команда ФК «Случ» продовжує займати 2 сходинку в турнірній таблиці Чемпіонату Хмельницької області, маючи у своєму активі 13 очок  і в нашої команди ще є шанс поборотись за лідерство.
На першому місці продовжує перебувати футбольний клуб «Збруч» з Волочиська (18 очок).