Головна

27 червня 2017 року у великій залі 42 Гарнізонного будинку офіцерів було велелюдно. Приводом до урочистого зібрання та концерту стало відзначення 21-ї річниці з дня прийняття Основного Закону держави - Конституції України.
На урочистості завітали мешканці Старокостянтинова, військовослужбовці гарнізону, учасники АТО, керівництво міста, працівники виконавчого комітету, депутати міської ради, молодь, працівники трудових колективів міста.
Присутніх у залі привітав міський голова Микола Мельничук. Він нагадав про історичні віхи розвитку конституційного процесу на українських землях з часу прийняття у 1710 році першої української конституції Пилипа Орлика до нинішніх непростих часів, коли одночасно відбувається конституційна реформа щодо децентралізації, інші прогресивні євроінтеграційні реформи та наші воїни на Сході вже понад три роки захищають суверенітет і територіальну цілісність, основи конституційного ладу від російської агресії, жертвуючи своїм життям. В пам'ять про полеглих захисників нашої державності оголошено хвилину мовчання.
На завершення свого виступу міський голова побажав усім, щоб в нашій державі захищались конституційні права та свободи, а гасло "Закон один для всіх" стало нормою нашого повсякденного життя.
Міський голова Микола Мельничук спільно з секретарем міської ради Олександром Степанишиним з нагоди Дня Конституції та за сумлінну працю, професіоналізм грамотами, подяками та цінними подарунками виконавчого комітету міської ради обласної державної адміністрації та обласної ради нагородили 50 мешканців міста - військових, працівників промислових та комунальних підприємств, закладів освіти, виконавчого комітету та депутатів міської ради.

Від імені Старокостянтинівського гарнізону з Днем Конституції України привітав офіцер командування Олександр Петрук.
Національно-патріотичну концертну програму представили кращі солісти та колективи міста: Юлія Сікаленко, Марія Голюк, Андріана Ковальська, Олександра Франчук, Артем Харченко, зразковий танцювальний колектив "Арабеск", муніципальний духовий оркестр та народний аматорський хор "Доброслав".

Урочистості та концерт до Дня Конституції України організовано та проведено відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету міської ради (керівник - Василь Муляр), міським будинком культури (директор - Діана Клепацька), за підтримки 42 Гарнізонного будинку офіцерів (директор - Сергій Чеплаков).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.