Головна

Шановні депутати, члени виконавчого комітету міської ради,
посадові особи місцевого самоврядування!
Дорога громадо Старокостянтинова!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування – свята, що підкреслює значимість цього важливого інституту місцевої демократії, що об’єднує людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення їх волі. Місцеве самоврядування нині – найближча до людей і їхніх турбот владна самоор­ганізація, а тому і цей день в календарі визначних дат можна поправу назвати святом народним.

Сьогодення чітко окреслює завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Становлення нашої країни як незалежної держави значною мірою пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. Тому водночас із економічними реформами, необхідним є і подальший розвиток органів місцевого самоврядування. Адже лише за такими змінами майбутнє держави.

Відтак усе більшої актуальності набувають питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучати­ся до участі в управлінні регіональними й державними справами; проте все це належить робити у тісній співпраці не тільки з органами державної влади, а передусім з громадянським суспільством. Місцеве самоврядування – це справді народна влада, влада для громади і в інтересах громади. Нехай же підтримка і розуміння старокостянтинівців завжди додають упевненості, аби долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у непростих ситуаціях.

Орієнтиром у наших спільних зусиллях є самодостатня і заможна Старокостянтинівська територіальна громада, де наші громадяни демократично, виважено вирішують усі питання місцевого значення, дієво впливають на ухвалення рішень щодо життєдіяльності міста, отримують якісні послуги, живуть повноцінним життям в успішній країні.

Діяльність Старокостянтинівської міської ради є відкритою і спрямованою на задоволення життєвих потреб містян. Водночас порядок денний формується з урахуванням першочерговості тих назрілих питань, вирішення яких дозволить місту й далі стабільно розвиватися та впевнено дивитися в майбутнє.

Переконаний, що завдяки мудрості, виваженості, толерантності спільними зусиллями громади, депутатів, працівників міськвиконкому, громадських організацій у порозумінні та злагоді, конструктивно й поступально підніматимемо потенціал нашого стародавнього й славного міста на вищий рівень.

Висловлюю вдячність депутатам міської ради, членам її виконавчого комітету, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, фаховість, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме ви, представляючи інтереси нашої громади, забезпечуєте право кожного бути почутим.

Щире спасибі ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення і розвиток. Хай ваш багатий досвід стане складовою наших спільних успіхів і досягнень.

Шана вам, дорогі старокостянтинівці, за любов до рідного міста, щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання долати труднощі.

Щиро бажаю усім, хто працює на благо нашого Старокостянтинова і громади, кожній родині, кожному жителю – добра і здоров’я, достатку й благополуччя, непохитної віри у щасливе майбутнє рідного Поділля та всієї України! Миру усім нам!

З повагою,
міський голова м.Старокостянтинів                                       Микола Мельничук

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.