Головна

До уваги суб’єктів господарювання!

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою отримання пропозицій та зауважень оприлюднюється проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Старокостянтинові».

Згідно даного проекту пропонується затвердити Порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Старокостянтинові та переглянути діючий розмір плати за користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності, у звязку із зміною вартісної оцінки землі в місті.

Пропозиції та зауваження для врахування при прийнятті рішення в письмовому вигляді надсилати до 20 січня 2020 року на адресу виконавчого комітету міської ради м. Старокостянтинів, вул.Острозького, 41, та на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу розміщені на офіційному сайті виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради starkon.qov.ua у розділі «Регуляторна політика»

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.