Головна

Старокостянтинівська місцева прокуратура вимагає припинення неправомірного використання земель державної власності вартістю більше 7 млн грн/

Органи прокуратури Хмельницької області продовжують активну роботу щодо захисту інтересів держави у сфері земельних відносин. 
В межах реалізації представницьких повноважень, Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено порушення при використанні землі на території Старокостянтинівського району. 
Встановлено, що Старкостянтинівською райдержадміністрацією неправомірно, всупереч вимогам земельного законодавства в оренду одному з сільськогосподарських підприємств передано сім земельних ділянок загальною площею 122 га. 
При прийнятті зазначеного розпорядження та укладенні договорів оренди райдержадміністрація перевищила свої повноваження та без проведення земельних торгів передала ділянки у користування як землі нерозподілених (невитребуваних) паїв. 
Разом з тим, вказані землі до цієї категорії не належать та виключені із площ, що підлягали розподілу, як малопродуктивні. 
Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання незаконним та скасування розпорядження голови районної державної адміністрації, а також визнання договорів оренди землі вартістю близько 7,3 млн грн недійсними. 


Як повідомив керівник місцевої прокуратури Василь Сліпець, позов прокурора перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.