Розглянувши заяву, яка зареєстрована в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 25 червня 2024 року за № 1204/10-02/2024, уповноваженої особи ОСОБА про внесення змін в квартирно-облікову справу ОСОБА та інші подані матеріали, враховуючи пропозицію громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Старокостянтинівської міської ради від 10 липня 2024 року, керуючись Житловим кодексом України, пунктом 18 статті 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
Внести зміни в квартирно-облікову справу ОСОБА, включивши його в списки на квартирний облік для позачергового отримання житла.
Пільга: особа з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи.
Міський голова Микола МЕЛЬНИЧУК