Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, 28 вересня, у мистецькій залі Центральної публічної бібліотеки за круглим столом зібралися бібліотечні працівники Старокостянтинівщини. Із вітальним словом з нагоди професійного свята до своїх колег звернулася керуючий справами виконавчого комітету міської ради Наталія Шабельник, яка також передала вітання від міського голови Миколи Мельничука і вручила Подяки виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради. Пані Наталія зазначила, що робота бібліотекаря має споконвічну традиція збирача і зберігача духовно-культурної спадщини людства, цей фах був пошанований упродовж сторіч і донині лишається справжньою професією за покликанням. Наразі старокостянтинівські бібліотекарі активно долучаються до усіх культурно-мистецьких заходів громади і принагідно допомагають в їх організації і старостинським округам. За це вам, мої любі, безмежна вдячність і повага, — підсумувала керуючий справами.
Відповідно до розпорядження міського голови за сумлінну працю, високу професійну майстерність і відданість справі, вагомі творчі здобутки та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Подяку виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради отримали:
- Ольга КРИКУН — бібліотекар Решнівецької сільської бібліотеки — філії комунального закладу культури «Централізована бібліотечна система»;
- Тетяна ПОЛІЩУК — бібліотекар міської бібліотеки для дорослих — філії комунального закладу культури «Централізована бібліотечна система»;
- Марія СОЛОВЕЙ — завідувач відділом упорядкування, збереження бібліотечних фондів та організації каталогів комунального закладу культури «Централізована бібліотечна система»;
- Людмила ЦИМБАЛЮК — бібліотекар Баглаївської сільської бібліотеки — філії комунального закладу культури «Централізована бібліотечна система».
Також подяки біблотекарям вручили: начальник управління культурної політики та ресурсів Олександр Афанасьєв і в. о. директора КЗК «Централізована бібліотечна система» Старокостянтинівської міської ради Лілія Суходольська.
Усі присутні стали глядачами коротких відеороликів, які вийшли у межах етнопроєкту «Спадок». Зокрема, ми дізналися й оновили у пам’яті здається ще зовсім недавні звичаї випікання короваю, співання купальських пісень, зберігання краму у домашніх скринях, приготування українських страв у печі тощо.
Захід завершився чаюванням і подальшим обміном досвідом, думками та пропозиціями, але вже у більш камерній і дружній атмосфері.