Головна

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Розглянувши звернення Старокостянтинівської міської спілки пасажирських перевізників, з метою забезпечення стабільної прибуткової роботи перевізників та надання якісних послуг населенню, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про автомобільний транспорт», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009  № 1175 «Про затвердження методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», виконавчий комітет міської ради пропонує встановити з 01 липня 2022 року вартість проїзду у міському пасажирському транспорті (крім таксі) у розмірі 10,00 грн, для дітей шкільного віку ( на період навчального року) - 5,00 грн.

Пропозиції та зауваження для врахування при прийнятті рішення в письмовому вигляді надсилати до 22 травня 2022 року на адресу виконавчого комітету міської ради м. Старокостянтинів, вул. Острозького, 70, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу розміщені  на офіційному сайті виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради starkon.qov.ua у розділі «Регуляторна політика».

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.