Головна

pod9

На Хмельниччині аферисти вимагають гроші від імені податківців


До Головного управління ДПС у Хмельницькій області (далі – Головне управління) надходять повідомлення про телефонні дзвінки суб’єктам господарювання від невідомих осіб, які представляються посадовими особами Головного управління та просять кошти для перерахування на розрахунковий рахунок у вигляді «фінансової допомоги». 

«Звертаємося до представників підприємництва з попередженням бути пильними й обачними. Якщо вам телефонують від імені посадових осіб Головного управління та вимагають чи просять гроші як фінансову підтримку, у жодному разі не реагуйте і не перераховуйте кошти, оскільки це – протиправні дії», - наголошують у податковій службі Хмельниччини. 

Наголошуємо, що шахраї розраховують отримати легку наживу за рахунок своєї наполегливості та психологічного тиску. У свою чергу посадові особи Головного управління діють виключно у рамках законодавства та не мають жодного відношення до таких дзвінків. 

Тож у Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області застерігають платників податків бути обережними та уважними. У разі надходження таких звернень від псевдоподатківців радимо звертатися до органів Національної поліції (тел. 102)

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.