Головна

Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради (організатор перевезень), згідно з ст.43 Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081( із внесеними змінами та доповненнями), оголошує конкурс на право перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Об’єктом конкурсу є:

маршрут №10 «Болгарське містечко- Заслуч- Ринок» графік 31, кількість оборотних рейсів – 13, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 06:34 год. до 19:06 год. щоденно;

 

Для участі в конкурсі на кожний об’єкт конкурсу необхідно подати такі документи:

  • заяву на участь у конкурсі;
  • відомості про автобуси, які будуть використовуватись на автобусному маршруті із зазначенням : марки, моделі транспортного засобу, державного реєстраційного номера, року випуску/ дати першої реєстрації (за наявності такої відмітки у свідоцтві про реєстрацію), пасажиромісткості (загальна пасажиромісткість/ кількість місць для сидіння пасажирів), підтвердження права використання автобуса (серія та номер свідоцтва про реєстрацію  автобуса), відповідність екологічним  нормам транспортного засобу (за умови  відповідності автобуса категорії Євро-3 і вище), перелік елементів доступності автобуса для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення   ( зазначається за умови подання таких автобусів на конкурс);
  • відомості про додаткові умови обслуговування маршруту;
  • анкету до заяви про участь у конкурсі;
  • копія податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останній квартал.

Організація, забезпечення і підготовка матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету, відповідно до рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 25 січня 2018 року №34 «Про визначення управління економіки відповідальним за організацію забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету по проведенню конкурсів на перевезення пасажирів на маршрутах загального користування в місті Старокостянтинів», покладається на управління економіки виконавчого комітету міської ради (вул. Героїв Небесної Сотні, 4), тел. 3-05-60,  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Документи для участі у конкурсі приймаються від претендентів управлінням економіки з дня оголошення.

За роз’ясненнями щодо оформлення документів для участі в конкурсі перевізник-претендент має право звернутися до організатора, який зобов’язаний надати їх в усній чи письмовій формі (за вибором перевізника претендента) .

Необхідну інформацію про об’єкт конкурсу та бланки документів для участі в конкурсі (заява, анкета) можна отримати в управлінні економіки щоденно (крім суботи та неділі) з 09:00 год. до 16:00 год., а також на офіційному сайті виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради http://starkon.gov.ua.

Плата за участь у конкурсі відсутня.

Останній термін подання документів – 01 лютого 2019 року до 16:00 год.

Конкурс відбудеться 18 лютого 2019  року о 10 годині в приміщенні Старокостянтинівської міської ради по вул. Острозького, 41.

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.