Проєкти рішень виконкому

Відділ культури

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

_______ 2024 року                              Старокостянтинів                         №____

Про затвердження контингенту                                              

учнів у комунальних освітніх закладах

в галузі культури мистецьких школах

на 2024 - 2025 навчальний рік

З метою забезпечення освітнього процесу в комунальних освітніх закладах в галузі культури мистецьких школах Старокостянтинівської міської ради на 2024 - 2025 навчальний рік, створення сприятливих умов для розвитку, підтримки, стимулювання творчо обдарованих дітей, керуючись пунктом 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити контингент учнів у комунальному освітньому закладі в галузі культури мистецькій школі «Музична школа іменіМиколи Кондратюка» Старокостянтинівської міської ради на 2024 - 2025 навчальний рік, які офіційно зареєстровані та проживають у населених пунктах Старокостянтинівської міської територіальної громади, що додається.
 1. Затвердити контингент учнів у комунальному освітньому закладі в галузі культури мистецькій школі «Художня школа» Старокостянтинівської міської ради на 2024 - 2025 навчальний рік, які офіційно зареєстровані та проживають у населених пунктах Старокостянтинівської міської територіальної громади, що додається.
 1. Затвердити контингент учнів у комунальному освітньому закладі в галузі культури мистецькій школі «Самчиківська художня школа традиційного народного декоративно-прикладного мистецтва» Старокостянтинівської міської ради на 2024 - 2025 навчальний рік, які офіційно зареєстровані та проживають у населених пунктах Старокостянтинівської міської територіальної громади, що додається.
 1. Дозволити директорам комунальних освітніх закладів в галузі культури мистецьких шкіл Старокостянтинівської міської ради проводити додатковий набір учнів у мистецьких школах понад встановлений контингент на засадах самоокупності.

2

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Наталію ШАБЕЛЬНИК.

Міський голова                                                              Микола МЕЛЬНИЧУК

                                                                          

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

__  __________2024 року         Старокостянтинів                              № ________

Про встановлення меморіальних дощок

З метою вшанування пам’яті загиблих воїнів, випускників Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7 Старокостянтинівської міської ради, які загинули за незалежність України, враховуючи пропозиції Координаційної ради з питань охорони культурної спадщини на території Старокостянтинівської міської територіальної громади від 30 травня 2024 року, керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Управлінню освіти виконавчого комітету міської ради (Анатолій ПАСІЧНИК) прийняти на баланс управління меморіальні дошки КРАСНОЛУЦЬКОМУ Владиславу Миколайовичу, КАСЯНЧУКУ Ігорю Олександровичу, НІКІТЮКУ Павлу Вікторовичу, САВІЦЬКОМУ Максиму Миколайовичу, ЯКІМОВУ Роману Олександровичу та встановити їх на фасаді будівлі Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7 Старокостянтинівської міської ради, яка розташована за адресою: вул. Ліцейна, 6, м. Старокостянтинів, до 05 липня 2024 року.
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради, начальника фінансового управління виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Валентину КАМІНСЬКУ.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

_________ 2024 року                 м.Старокостянтинів                                № ____

 

Про затвердження Положення

про управління культурної політики

і ресурсів виконавчого комітету

Старокостянтинівської міської ради

в новій редакції

З метою  приведення Положення про управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, затвердженого рішенням Старокостянтинівської міської ради від 25 листопада 2022 року № 33/15/VIII «Про затвердження Положення про управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради в новій редакції та Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури Старокостянтинівської міської ради», у відповідність до вимог чинного законодавства України, відповідно до статей 89, 95 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

вирішила:

 1. Затвердити Положення про управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради в новій редакції (додається).
 1. Уповноважити начальника управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Олександра АФАНАСЬЄВА підписати Положення про управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради в новій редакції та здійснити заходи щодо державної реєстрації відповідно до чинного законодавства України.

 

 1. Визнати таким, що втратив чинність пункт 2 рішення 33 сесії міської ради від 25 листопада 2022 року № 33/15/VIII «Про затвердження Положення про управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради в новій редакції та Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури Старокостянтинівської міської ради».

Міський голова                                                                    Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

__  __________2024 року         Старокостянтинів                              № ________

Про внесення змін до рішення

виконавчого комітету міської

ради від 09 грудня 2021 року № 411

У зв’язку з кадровими змінами у відділі внутрішньої політики виконавчого комітету міської ради, керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

Внести до рішення виконавчого комітету міської ради від 09 грудня 2021 року № 411 «Про створення Координаційної ради з питань охорони культурної спадщини на території Старокостянтинівської міської територіальної громади» зміни:

вивести зі складу Координаційної ради з питань охорони культурної спадщини на території Старокостянтинівської міської територіальної громади БОНДАРЯ Сергія Олександровича – начальника відділу внутрішньої політики виконавчого комітету міської ради;

ввести до складу Координаційної ради з питань охорони культурної спадщини на території Старокостянтинівської міської територіальної громади  КУЧЕРУКА Сергія Сильвестровича – начальника відділу внутрішньої політики виконавчого комітету міської ради.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

___________ 2023 року           м. Старокостянтинів                              № ________

Про демонтаж елементів,

заміну написів на об’єктах культурної спадщини,

які розташовані на території

Старокостянтинівської міської територіальної громади  

З метою вилучення з публічного простору окремих елементів, що містять символіку російської імперської політики, а також заміни написів на історично коректні на частині об’єктів культурної спадщини, які розташовані на території Старокостянтинівської міської територіальної громади, відповідно до законів України «Про охорону культурної спадщини», «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в України і деколонізацію топонімії», враховуючи рекомендації Експертної ради Міністерства культури та інформаційної політики України з питань подолання наслідків русифікації та тоталітаризму щодо окремих категорій пам’ятників і монументів, пов’язаних із російською та радянською імперською історією,
на виконання рішення Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини у Хмельницькій області від 14 червня 2023 року, враховуючи пропозиції Координаційної ради з питань охорони культурної спадщини на території Старокостянтинівської міської територіальної громади від
08 листопада 2023 року,  листа Хмельницької обласної військової адміністрації від 14 червня 2023 року № 82/35-30-4511/2023, рішення виконавчого комітету міської ради від 16 листопада 2023 року № 425 «Про погодження демонтажу елементів, заміну написів на об’єктах культурної спадщини, які розташовані на території Старокостянтинівської міської територіальної громади», керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Комунальному підприємству «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради (Віктор ТАЩУК):

        1) здійснити демонтаж елементів на об’єктах культурної спадщини, які розташовані на території Старокостянтинівської міської територіальної громади, до 22 січня 2024 року згідно з додатком 1;

        2) погодити з управлінням культурної політики і ресурсів виконавчого комітету міської ради та здійснити заміну написів на об’єктах культурної спадщини,   які   розташовані   на   території  Старокостянтинівської  міської територіальної громади, згідно з додатком 2.  

          2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Наталію ШАБЕЛЬНИК.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

___________ 2023 року           м. Старокостянтинів                              № ________

Про збереження об’єктів

культурної спадщини, які

розташовані на території

Старокостянтинівської міської

територіальної громади

З метою збереження та утримання в належному стані об’єктів культурної спадщини, які розташовані на території Старокостянтинівської міської територіальної громади, відповідно до статтей 78, 136 Господарського кодексу України, статтей 6, 11, 18, 24, 27, 38, 39 Закону України «Про охорону культурної спадщини», статтей 12, 13, 16 Закону України «Про культуру», статті 13 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статтей 30, 31 Закону України «Про поховання та похоронну справу», розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 727-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Хмельницької області», враховуючи листи Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації від 03 липня 2023 року № 02-1023, Хмельницького обласного науково-методичного центру культури та мистецтва від 10 липня 2023 року № 463, рішення Старокостянтинівської міської ради від 04 січня 2021 року № 25/2/VIII «Про реорганізацію сільських рад шляхом приєднання до Старокостянтинівської міської ради», рішення Старокостянтинівської міської ради від 25 листопада 2022 року № 16/15/VIII «Про затвердження Положення про порядок передачі та закріплення майна комунальної власності Старокостянтинівської  міської територіальної громади за підприємствами, установами, організаціями комунальної власності на правах господарського відання або оперативного управління», враховуючи пропозиції Координаційної ради з питань охорони культурної спадщини на території Старокостянтинівської міської територіальної громади від 08 листопада 2023 року, рішення виконавчого комітету міської ради від 16 листопада 2023 року
№ 426 «Про внесення на розгляд міської ради пропозиції про збереження об’єктів культурної спадщини, які розташовані на території Старокостянтинівської міської територіальної громади», керуючись статтями 25, 26, 59, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Прийняти в комунальну власність Старокостянтинівської міської територіальної громади об’єкти   культурної   спадщини,   які  розташовані   на території Старокостянтинівської міської територіальної громади, згідно з додатком 1.

2. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради об’єкти культурної спадщини, які розташовані на території Старокостянтинівської міської територіальної громади, згідно з додатком 2.

3. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством комбінат комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради об’єкти культурної спадщини, які розташовані на території Старокостянтинівської міської територіальної громади, згідно з додатком 3.

4. Зобов’язати комунальні підприємства виготовити грошову оцінку на об’єкти культурної спадщини, які розташовані на території Старокостянтинівської міської територіальної громади, згідно з додатками 2, 3  цього рішення, для цілей бухгалтерського обліку.

 1. Після проведення грошової оцінки комунальним підприємствам прийняти на баланс об’єкти культурної спадщини, які розташовані на території Старокостянтинівської міської територіальної громади, згідно з додатками 2, 3 цього рішення та відобразити зміни в бухгалтерському обліку.
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 __________23 року                  м.Старокостянтинів                                № ____

Про припинення діяльності

клубних закладів комунального закладу

культури «Центр культури

імені Володимира Ножки»

Старокостянтинівської міської ради

З метою оптимізації існуючої мережі клубних закладів Старокостянтинівської міської територіальної громади, дотримання вимог, визначених нормативами забезпечення населення клубними закладами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1998 року № 1775, відповідно до статті 19, 22 Закону України «Про культуру», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

вирішила:

 1. Припинити діяльність клубних закладів комунального закладу культури «Центр культури імені Володимира Ножки» Старокостянтинівської міської ради згідно з додатком 1.
 1. Управлінню культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради (Олександр АФАНАСЬЄВ):
 • звернутися до 01 листопада 2023 року з клопотанням до Державного агенства України з питань мистецтв та мистецької освіти з клопотанням щодо погодження виключення клубних закладів з базової мережі закладів культури Старокостянтинівської міської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області;
 • у разі погодження клопотання щодо виключення клубних закладів з базової мережі закладів культури Старокостянтинівської міської територіальної громади провести до 01 грудня 2023 року інвентаризацію майна клубних закладів комунального закладу культури «Центр культури імені Володимира Ножки» Старокостянтинівської міської ради, які припиняють діяльність та передати його до комунального закладу культури «Центр культури імені Володимира Ножки» Старокостянтинівської міської ради;
 • передати на баланс виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради нерухоме майно згідно з додатком 2.

Міський голова                                  ПІДПИС                      Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

___________ 2023 року         м. Старокостянтинів                            № _______

Про затвердження Порядку

встановлення, обліку, демонтажу пам’ятних

знаків, меморіальних та інформаційних дощок

на території Старокостянтинівської міської

територіальної громади

З метою упорядкування та регламентації процедури встановлення, обліку і демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних, інформаційних дощок на території Старокостянтинівської міської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Порядок встановлення, обліку, демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Старокостянтинівської міської територіальної громади (додається).
 1. Визнати таким, що втратило чинність, рішення міської ради від 22 жовтня 2021 року № 29/7/VIII «Про затвердження Положення про порядок встановлення, обліку, демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Старокостянтинівської міської територіальної громади».

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

червня 2022 року                    Старокостянтинів                         №____

Про роботу комунального

закладу культури

«Централізована бібліотечна

система» Старокостянтинівської

міської ради

        Заслухавши інформацію виконувача обов’язків комунального закладу культури «Централізована бібліотечна система» Старокостянтинівської міської ради про роботу комунального закладу культури «Централізована бібліотечна система» Старокостянтинівської міської ради Лілії СУХОДОЛЬСЬКОЇ , з метою створення сприятливих умов для забезпечення розвитку бібліотечних закладів та підвищення якості надання послуг населенню Старокостянтинівської міської територіальної громади, керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Інформацію про роботу комунального закладу культури «Централізована бібліотечна система» Старокостянтинівської міської ради взяти до відома.
 1. Управлінню культурної політики і ресурсів виконавчого комітету міської ради (Олександр АФАНАСЬЄВ):
 • продовжити роботу щодо поповнення бібліотечних фондів, поліпшення матеріально-технічної бази бібліотечних закладів Старокостянтинівської міської територіальної громади;
 • спрямувати діяльність бібліотечних закладів на впровадження інноваційних форм та методів роботи.
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Наталію ШАБЕЛЬНИК.

                          

Міський голова                                                                   Микола МЕЛЬНИЧУК                                                                                                                                      

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

__  __________2021 року          Старокостянтинів                                № ________

Про надання дозволу на встановлення

малої архітектурної форми

«Резиденція Святого Миколая»

З метою належної організації та проведення свят новорічно-різдвяного циклу на території Старокостянтинівської міської територіальної громади, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Надати дозвіл історико-культурному центру-музею «Старий Костянтинів» (Іван ГОРДА) на встановлення малої архітектурної форми для забезпечення роботи «Резиденції Святого Миколая» на території замку князів Острозьких з 18 грудня 2021 року до 14 січня 2022 року.
 1. Історико-культурному центру-музею «Старий Костянтинів»
  (Іван ГОРДА) забезпечити дотримання технічних, санітарних, протипожежних норм на території замку князів Острозьких під час функціонування малої архітектурної форми «Резиденція Святого Миколая».
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Наталію ШАБЕЛЬНИК.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

Сторінка 1 із 2

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.