Проєкти рішень виконкому

Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури

Про тарифи на послуги з централізованого

водопостачання та централізованого водовідведення

комунальному підприємству водопровідно-

каналізаційного господарства «Водоканал»

Старокостянтинівської міської ради

Розглянувши заяву директора комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради, яка зареєстрована у виконавчому комітеті міської ради 15 липня 2024 року за  № 62/3859-23/2024, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанов Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року №  869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», від 29 квітня 2022 року № 502 «Деякі питання регулювання діяльності у сфері комунальних послуг у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану», Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130, Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12 вересня 2018 року № 239 та керуючись пунктом а статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити  з 01 серпня 2024 року до 31 грудня 2024 року комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради тарифи на послуги:

з централізованого водопостачання – 44 гривні 93 копійки за 1 куб. м (з ПДВ);

з централізованого водовідведення – 37 гривень 76 копійок за 1 куб. м (з ПДВ).

2. Встановити комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради структуру тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення згідно з додатком.

3. Комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради протягом дії воєнного стану в Україні застосовувати до споживача (населення) тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на    рівні

тарифів для населення, що діяли станом на 24 лютого 2022 року, а саме на послуги:

з централізованого водопостачання – 26 гривень 89 копійок за 1 куб. м (з ПДВ);

з централізованого водовідведення – 24 гривні 62 копійки за 1 куб. м (з ПДВ).

Міський голова                                                                Микола МЕЛЬНИЧУК

Про затвердження графіка руху автобуса

         З метою забезпечення перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Старокостянтинівської міської територіальної громади, враховуючи  рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 25 листопада 2021 року № 384 пункт 1 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 29 липня 2021 року № 241», на підставі Закону України «Про автомобільний транспорт», керуючись підпунктом 10 пункту а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

Затвердити графік руху автобуса приміського автобусного маршруту загального користування Старокостянтинівської міської  територіальної громади № 48 «Старокостянтинів - Малий Чернятин» (додається).

  Міський голова                                                                   Микола МЕЛЬНИЧУК

                                                                     ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                      Рішення виконавчого комітету міської ради

                                                      ____________________________________

Графік

 

Пункт зупинки

 

 Час прибут-

      тя

Стоян-

   ка 

 ( хв)

  Час відправ-

 лення

  

  Від-

стань,    км

  Від-

стань,

км

   Час прибуття

Стоян-

   ка

  (хв)

    Час

вдправлен- ня

   

8,15

0

Старокостянтинів

    автовокзал

19

  9,47

   

8,28

1

8,29

7

Пашківці

12

  9,33

1

   9,34

8,40

1

8,41

14

В.Чернятин

5

  9,18

1

   9,19

8,59

   

19

М.Чернятин

0

   

   9,00

                Рейси виконуються щоденно

   

10,10

0

 Старокостянтинів

 автовокзал

19

11,42

 

 

10,23

1

10,24

7

Пашківці

12

11,28

1

  11,29

10,35

1

10,36

14

В.Чернятин

5

11,13

1

  11,14

10,54

   

19

М.Чернятин

0

   

  10,55

               Рейси виконуються четвер, субота, неділя

                

Керуючий справами

виконавчого комітету

Старокостянтинівської міської ради                                  Наталія ШАБЕЛЬНИК

руху автобуса приміського маршруту загального користування

               № 48 «Старокостянтинів-Малий Чернятин»

Про надання дозволу на державну 

реєстрацію автомобілів

Розглянувши звернення комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради, яке зареєстроване у виконавчому комітеті міської ради  18 червня 2024 року за № 62/3242-23/2024, керуючись статтею 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

Надати дозвіл комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради на державну реєстрацію легкових автомобілів Volkswagen T4 та Chevrolet Niva 2003 року випуску.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

Заслухавши інформацію директора комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради Олександра ДУШЕНКА та начальника Старокостянтинівської житлово-експлуатаційної контори Олександра ДЕНЕГИ про діяльність підприємств за 2023 та січень-травень 2024 року, керуючись статтею 26  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію директора комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради Олександра ДУШЕНКА про діяльність комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради за 2023 та січень-травень 2024 року взяти до відома.

2. Інформацію начальника Старокостянтинівської                                       житлово-експлуатаційної контори Олександра ДЕНЕГИ про діяльність Старокостянтинівської житлово-експлуатаційної контори за 2023 та                         січень-травень 2024 року взяти до відома.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

Про виготовлення схеми

організації дорожнього руху

З метою створення безпечних умов для руху пішоходів та транспортних засобів вулицями та дорогами  міста Старокостянтинова, розглянувши звернення жителів міста, яке зареєстроване у виконавчому комітеті міської ради 06 лютого 2024 року за № Ко-173, керуючись статтями 17, 19, 20 Закону України «Про автомобільні дороги», статтями 10, 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статтями 6, 9, 27 Закону України «Про дорожній рух», статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Комунальному підприємству «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради (Віктор ТАЩУК) забезпечити виготовлення та направлення на погодження управлінню патрульної поліції в Хмельницькій області схеми організації дорожнього руху на перехресті вул. Ессенська, вул. Героїв Небесної Сотні та пров. Перший олімпійський в місті Старокостянтинові.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова                                                                        Микола МЕЛЬНИЧУК

Про затвердження Статуту комунального підприємства комбінату комунальних підприємств 

Старокостянтинівської міської ради

у новій редакції

Розглянувши лист комунального підприємства комбінату комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради, який зареєстрований у виконавчому комітеті міської ради 02 травня 2024 року за № 62/2482-23/2024, рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 16 травня 2024 року № 178 пункт 3, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 57, 78 Господарського кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити Статутний капітал комунального підприємства комбінату комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради на 900000 (дев'ятсот тисяч) гривень 00 копійок.

2. Затвердити Статут комунального підприємства комбінату комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради в новій редакції (додається).

3. Надати повноваження на підписання Статуту начальнику комунального підприємства комбінату комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради Миколі СІКОРІ.

4. Комунальному підприємству  комбінату комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради  (Микола СІКОРА) провести державну реєстрацію Статуту в порядку, передбаченому чинним законодавством.

5. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 3 рішення міської ради від 25 листопада 2022 року № 14/15/VIIІ «Про затвердження Статуту комунального підприємства комбінату комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради у новій редакції».

Міський голова                                                                   Микола МЕЛЬНИЧУК

Про виконання програм діяльності та розвитку

підприємств комунальної власності Старокостянтинівської міської

територіальної громади на 2021-2023 роки

Заслухавши начальника управління житлово-комунального господарства та інфраструктури виконавчого комітету міської ради  Світлану ОВЧАР, керуючись пунктом а статті 30  та статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

Інформацію про виконання програм діяльності та розвитку підприємств комунальної власності Старокостянтинівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затверджених рішенням міської ради від 28 грудня 2020 року № 6/2/VІІІ,   взяти до відома.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

Рішення

виконавчого комітету міської ради

 

Про забезпечення укладення договорів

на перевезення дітей шкільного віку та

учнів Старокостянтинівського

аграрно-промислового ліцею

       З метою соціального захисту сімей, які виховують дітей шкільного віку, та учнів Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею, керуючись ст. 28, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про автомобільний транспорт», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Управлінню житлово-комунального господарства та інфраструктури виконавчого комітету міської ради  (Світлана ОВЧАР)  підготувати та подати на підпис міському голові проєкти  договорів на перевезення дітей шкільного віку та учнів  Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею на період навчального року з 01 вересня 2022 року до 30 червня 2023 року.
  2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Валентина КАМІНСЬКА) передбачити в бюджеті Старокостянтинівської міської територіальної громади кошти на відшкодування  витрат за перевезення дітей шкільного віку та учнів Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею.    

3. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради  (Наталія КОТ) забезпечити  відшкодування  витрат за перевезення дітей  шкільного віку та учнів Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова                                                                   Микола МЕЛЬНИЧУК

  ПРОЄКТ

___________ 2022 року                  м. Старокостянтинів                  № ___

 

Про надання дозволу на придбання

та державну реєстрацію автомобілів

Розглянувши звернення комунального підприємства «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради, яке зареєстроване у виконавчому комітеті міської ради 03 серпня 2022 року за   № 62/3656-23/2022, керуючись ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

Надати дозвіл комунальному підприємству «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради на придбання та державну реєстрацію автомобілів:

ГАЗ 2751 – 414 «Соболь» вартістю до 50000 гривень;

ВАЗ 2111 вартістю до 50000 гривень.  

Міський голова                                                                   Микола МЕЛЬНИЧУК

З метою раціонального використання питної води населенням, підприємствами, організаціями та установами м. Старокостянтинів, визначення обсягів постачання питної води у разі відсутності або тимчасової несправності засобів обліку споживання питної води, враховуючи звіт про науково-технічну розробку «Розрахунок нормативів питного водопостачання для населення м. Старокостянтинів», виконаного державним підприємством «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства», відповідно до статті 29 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1107 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження нормативів питного водопостачання», наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 27 вересня 2005 року № 148 «Про затвердження Методики визначення нормативів питного водопостачання для населення», ДБН В.2.5-64:2012 «Внутрішній водопровід та каналізація. Частина I. Проектування. Частина II. Будівництво», керуючись підпунктом 21 пункту  а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  міської  ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити:

нормативи питного водопостачання для населення м. Старокостянтинів (додаються);

нормативи питного водопостачання для інших споживачів м. Старокостянтинів (додаються);

добові витрати води на поливання (додаються);

добові витрати води на утримання худоби (додаються);

розрахункові (середні за годину) витрати води і максимальні секундні витрати стоків для різних видів санітарно-технічного обладнання (додаються).

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 13 грудня 2018 року № 397 «Про затвердження нормативів питного водопостачання і норм споживання питної води».

3. Рішення набирає чинності з 01 липня 2022 року.

 

Міський голова                                                           Микола МЕЛЬНИЧУК

Сторінка 1 із 4

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.