Проєкти рішень виконкому
Понеділок, 22 квітня 2024 08:56

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул. Миру, 1/150

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Проєкт рішення

 

Про надання дозволу

на видалення зелених насаджень

по вул. Миру, 1/150

        Розглянувши заяву, яка зареєстрована в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 03 квітня 2024 року за                                         № 462/06-05/2024, ЗІКЄЄВА Олексія Олександровича, на підставі акту обстеження зелених насаджень від 09 квітня 2024 року № 26, керуючись   пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати Старокостянтинівській житлово-експлуатаційній конторі дозвіл на видалення 2 дерев (1 яблуні, 1 вишні) по вул. Миру, 1/150 в                                                м. Старокостянтинів.
  1. Видалення дерев провести до 25 червня 2024 року.
  1. Вирубана деревина залишається Старокостянтинівській житлово-експлуатаційній конторі.
  1. Старокстянтинівській житлово-експлуатаційній конторі (Олександр ДЕНЕГА) :
  • облікувати вирубану деревину;
  • про виконання рішення повідомити відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради письмово до 27 червня 2024 року.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова                                                                     Микола МЕЛЬНИЧУК

Прочитано 186 разів

В період з 10 по 14 квітня 2023 року спеціалістами відділу з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради проводились обстеження щодо благоустрою території міста та громади, здійснювався розгляд звернень громадян.
Обстежено вулиці Ізяславська, Технічна, Кривоноса, Авіаторів, Закузьминська, Соборна в місті Старокостянтинові, населені пункти Великомацевицького та Воронковецького старостинських округів, проводився рейд щодо здійснення контролю за незаконно добутими первоцвітами та торгівлею ними на ринках міста.
За вказаний період надано 6 приписів (складування гілок дерев, соломи, будівельних матеріалів у невизначених місцях). Проводилася інформаційно – роз’яснювальна робота серед населення громади щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства та правил благоустрою територій населених пунктів.

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.