Проєкт рішення
Про надання дозволу
на видалення зелених насаджень
по вул. Героїв Чорнобильців, 1
вул. Захисників України, 2
Розглянувши звернення управління освіти виконавчого комітету міської ради, які зареєстровані в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 12 квітня 2024 року за № 506/06-05/2024 та 16 квітня 2024 року за № 521/06-05/2024, на підставі акту обстеження зелених насаджень від 13 червня 2024 року № 36, керуючись пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
- Надати управлінню освіти виконавчого комітету міської ради дозвіл на видалення 8 дерев:
- горобин, 3 горіхів, 1 вишні по вул. Героїв Чорнобильців, 1 на території закладу дошкільної освіти № 5 у м. Старокостянтинів;
- горіха по вул. Захисників України, 2 на території закладу дошкільної освіти № 2 у м. Старокостянтинів.
- Видалення дерев провести з 26 липня до 30 жовтня 2024 року.
- Вирубана деревина залишається управлінню освіти виконавчого комітету міської ради.
- Управлінню освіти виконавчого комітету міської ради (Анатолій ПАСІЧНИК) :
- облікувати вирубану деревину;
- про виконання рішення повідомити відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради письмово до 05 листопада 2024 року.
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.
Міський голова Микола МЕЛЬНИЧУК