Проєкти рішень сесії
Вівторок, 26 грудня 2023 10:55

Про затвердження Програми фінансування заходів оборонної роботи, мобілізаційної підготовки у Старокостянтинівській міській територіальній громаді в 2024-2026 роках

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ПРОЄКТ  РІШЕННЯ

Про затвердження Програми фінансування

заходів оборонної роботи, мобілізаційної

підготовки у Старокостянтинівській міській

територіальній громаді в 2024-2026 роках

З метою виконання Старокостянтинівською міською радою та її виконавчим комітетом заходів у межах делегованих державою повноважень у галузі оборонної роботи, мобілізаційної підготовки, відповідно до статті 15 Закону України «Про оборону України», статті 18 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», розглянувши пропозиції виконавчого комітету міської ради, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму фінансування заходів оборонної роботи, мобілізаційної підготовки у Старокостянтинівській міській територіальній громаді в 2024-2026 роках (далі – Програма), що додається.

2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Валентина КАМІНСЬКА) щорічно забезпечувати фінансування зазначеної Програми в межах видатків, передбачених бюджетом.

3. Надати право міському голові одноосібно здійснювати перерозподіл майна, яке придбане по Програмі, відповідно до отриманих заявок.

4. Відділу мобілізаційної та оборонної роботи виконавчого комітету міської ради (Василь ЗАГОРУЙКО) щорічно до 15 січня надавати виконавчому комітету Старокостянтинівської міської ради інформацію про хід виконання Програми.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Миколу КОШИКА.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

Прочитано 57 разів

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.