Проєкти рішень сесії
П'ятниця, 03 грудня 2021 11:06

Про схвалення проєкту Програми запобігання виникненню особливо небезпечних інфекційних хвороб тварин на території Старокостянтинівської міської територіальної громади на 2022-2026 роки

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Проєкт рішення

 

Про схвалення проєкту Програми

запобігання виникненню особливо

небезпечних інфекційних хвороб тварин

на території Старокостянтинівської міської

територіальної громади на 2022-2026 роки

З метою запобігання та ліквідації особливо небезпечних інфекційних хвороб тварин та їх профілактики на території  Старокостянтинівської міської територіальної громади, відповідно до листа заступника начальника Старокостянтинівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Галини ДОМАНСЬКОЇ, зареєстрованого у виконавчому комітеті міської ради від 18 листопада 2021 року за № 63/6764-30/2021, керуючись пунктом а статті 30  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити проєкт Програми запобігання виникненню особливо небезпечних інфекційних хвороб тварин на території Старокостянтинівської міської територіальної громади на 2022-2026 роки (додається).
  1. Рекомендувати сесії Старокостянтинівської міської ради затвердити Програму запобігання виникненню особливо небезпечних інфекційних хвороб тварин на території Старокостянтинівської міської територіальної громади на 2022-2026 роки
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова                                                                     Микола МЕЛЬНИЧУК

Прочитано 6127 разів Останнє редагування П'ятниця, 03 грудня 2021 11:10

В період з 10 по 14 квітня 2023 року спеціалістами відділу з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради проводились обстеження щодо благоустрою території міста та громади, здійснювався розгляд звернень громадян.
Обстежено вулиці Ізяславська, Технічна, Кривоноса, Авіаторів, Закузьминська, Соборна в місті Старокостянтинові, населені пункти Великомацевицького та Воронковецького старостинських округів, проводився рейд щодо здійснення контролю за незаконно добутими первоцвітами та торгівлею ними на ринках міста.
За вказаний період надано 6 приписів (складування гілок дерев, соломи, будівельних матеріалів у невизначених місцях). Проводилася інформаційно – роз’яснювальна робота серед населення громади щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства та правил благоустрою територій населених пунктів.

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.