Проєкти рішень виконкому
Понеділок, 22 квітня 2024 09:07

Про надання дозволу на видалення зеленого насадження по вул. Острозького, 16

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Проєкт рішення

 

Про надання дозволу

на видалення зеленого насадження

по вул. Острозького, 16

        Розглянувши звернення, яке зареєстроване в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 27 березня                      2024 року за №433/06-05/2024, управління освіти виконавчого комітету                міської ради, на підставі акту обстеження зелених насаджень від 09 квітня                      2024 року № 30, керуючись   пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати управлінню освіти виконавчого комітету міської                                      ради дозвіл на видалення акації по вул. Острозького, 16 (територія Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8)                                     у м. Старокостянтинів.
  1. Видалення дерева провести до 25 червня 2024 року.
  1. Вирубана деревина залишається управлінню освіти виконавчого комітету міської ради.
  1. Управлінню освіти виконавчого комітету міської ради (Анатолій ПАСІЧНИК) :
  • облікувати вирубану деревину;
  • про виконання рішення повідомити відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради письмово до 27 червня 2024 року.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

Прочитано 199 разів

В період з 10 по 14 квітня 2023 року спеціалістами відділу з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради проводились обстеження щодо благоустрою території міста та громади, здійснювався розгляд звернень громадян.
Обстежено вулиці Ізяславська, Технічна, Кривоноса, Авіаторів, Закузьминська, Соборна в місті Старокостянтинові, населені пункти Великомацевицького та Воронковецького старостинських округів, проводився рейд щодо здійснення контролю за незаконно добутими первоцвітами та торгівлею ними на ринках міста.
За вказаний період надано 6 приписів (складування гілок дерев, соломи, будівельних матеріалів у невизначених місцях). Проводилася інформаційно – роз’яснювальна робота серед населення громади щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства та правил благоустрою територій населених пунктів.

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.